Změna zaměstnání

2.7.2007 jsem nastoupil do společnosti Stapro s.r.o. jako vývojář do oddělení programování Progress. Zabývám se vývojem lékárenské části našeho nemocničního informačního systému Medea, názvem Panakea. Padla na mě starost o pokladnu, která je graficky nejbohatší součástí Panakey.

Ve Stapru se mi zatím líbí, kolegové jsou fajn a vládne tam docela dobrá atmosféra, ačkoliv si občas připadám jak blbec, protože Progress skoro neznám. Poslali mě na školení, které bohužel bylo už k ničemu, nic nového, co bych se nenaučil sám při prácí na jednom prográmku pro číselníkáře, mi nepřineslo.

S Blankou jsme se byli podívat na firemní párty, která se konala v klubu Žlutý pes v Pardubicích. Bylo to fajn, hrál se volejbal, pilo se pivko, jedli jednohubky, steaky a gulášek. Blanka se seznámila s mými kolegy, někteří mě úžasně pomluvili (že Aleši Ouhrabko), všichni ji považují za milou, hodnou a slušnou holku.

Tento týden Blanka zkoušela medovník. Podle jejích slov se jí nepodařil (byl moc sladký), a tak jsem ho vzal do práce, aby se snědl. Brzy se po něm slehl talíř, zůstal prázdný a hladových krků neubylo, ba naopak. Blance byla přes e-mailový systém Medey vyslovena pochvala za její "nezdařený" pokus a požadavek na další "nezdařené" pokusy, které vyústí v zásobování těchto hladových krků.

V příštím týdnu mi končí zkušební lhůta, uvidím jestli si mě ve Stapru nechají.

Tags: